HIZLI SİPARİŞ

Maksimum dosya boyutu: 10Mb (zip/pdf/jpg/png/xls/xlsx/doc/docx)
Teşekkürler! Siparişiniz Alındı.
[SMTP] Hatası! Sunucu Hatası!
Üzgünüm! Tüm alanları eksiksiz doldurmanız gerekir!

A.TURNA GIDA

2000 yılında toz karışımlar üreterek sektöre giriş yapan A.Turna Gıda, bugün 3500 m2 kapalı, 1000 m2 açık üretim tesislerinde kahve grubu, toz grubu ve sıvı grubu üretimleriyle sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Ürettiğimiz tüm ürünler için her türlü hizmet, danışmanlık ve geliştirme süreci sürekli olarak devam etmektedir. A.Turna Gıda; üretim izinleri alınmış, Türk Gıda Kodeksine uygun üretimleriyle her geçen gün referanslarını genişletmekte, ürün çeşitliliğini artırmaktadır.

A.Turna Gıda Tamamı yerli sermaye ile kurulmuş,formülasyonu kendine özgü, çok çeşitli ürünlerini modern tesislerinde otomatik makinalarda üreten %100 Türk firmasıdır.

Ahmet TURNA

MİSYON

Tabiatta doğal olarak var olan fiziksel işlemlerden geçmiş ve doğallığı korunarak üretilmiş insan tüketimine yönelik kaynakları öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla araştırarak yaşamın her anına, her dönemine sağlık, enerji ve mutluluk katacak, yaşam kalitesini yükseltecek, hızlı ve kolay hazırlanabilecek ürün, hizmet ve kavramları oluşturup insanlığın hizmetine sunmak amacıyla gıda sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

VİZYON

Daha sağlıklı bir dünyaya giden yolda öncü firmalar arasında olmak, insanlığa doğal, pratik, ekonomik ve zengin seçenekli çözümler sunmak, çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, birlikte başarmayı ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan, planlı büyümeyi amaçlayan ve bu başarıyı bölgesel pazardan, uluslararası piyasalara taşıyarak global bir marka olup, ithal eden değil ihraç eden firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

 • Yenilikçi

  Vizyonumuzu genişletmek için yenilikçi bir şirket olmayı önemsiyoruz.

 • Girişimci

  Pazar payımızı büyütmek amacına uygun olarak, girişimci olmak bizim için önemli.

 • Araştırmacı

  Vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere araştırmacı politikalar izlemekteyiz.

 • Güvenilir

  Yazılı, yazısız gıda üretim kurallarına uyarak, güvenilir bir marka olmak için sürekli çalışıyoruz.

 • Çevreye Duyarlı

  Üretim, tedarik süreçlerimizin tamamında çevreye saygılı politikalarla hareket ediyoruz.

 • Müşteri Odaklı

  Marka memnuniyeti ve süreklilik için, müşteri odaklı hareket etmek olmazsa olmazımız.

YENİ ÜRÜNLER